ژرفا
 
قالب وبلاگ

گاهی اوقات افراد خبر داده اند که در خواب موجودی سیاه رنگ (آل) روی آنها افتاده است و آنها نمیتوانند حرکتی انجام دهند بسیار از این حالت هراس پیدا میکنند و میخواهند کامه به زبان آورند و نمیتوانند سعی میکنند بسم الله بگوییند و وقتی این کار را انجام میدهند تمامی مشکلات رفع میگردد.
حال این آل چیست؟ آل همان کالبد اختری شخص است که از بدن فاصله میگیرد ناگهان هوشیاری به بدن باز میگردد شخص چشمانش بسته است ولیکن با چشمان کالبد اختری سایه که خود اوست را میبیند. حواس بدن کار نمیکنند چون اختیار در دست کالبد اختری است شخص سعی میکند که حواس را به بدن بازگرداند (ذکر اسم خدا). به تلاشی که فرد میکند موفق به باز گرداندن کالبد به بدن میشود و آن هنگام است که شخص از خواب بیدار میشود.
اگر همچنین اتفاقی افتاد چه کنیم؟ جواب بسیار ساده است. اول اصلا نباید ترسید زیرا چیزی جز خودمان نیست. سعی کنید به انگشتان شست پا تمرکز کنیم و سپس با یک حرکت کوچک آنها را تکان دهیم. همه چیز درست میشود. علت تمرکز روی انگشت شست پا بخاطر این است که کالبد اختری آخرین نقطه ای را که برای خروج کامل رها میکند آن انگشتان است. ابتدا از سر شروع شده و آرام آرام بصورت مورب از بدن فاصله میگیرد.(انجمن متافیزیک راه میان بر )یا به تعبیری مغز زودتر از برگشت روح بیدار میشود

[ دوشنبه 19 اسفند‌ماه سال 1387 ] [ 15:11 ] [ ژرفا ]
.: Weblog Themes By Mihan Skin :.

درباره وبلاگ
لینک های مفید
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 127362

پارس بلاگمیهن وب هاستدانلودزپیچک